Hakkımda

Ertuğrul MüyesseroğluMerhaba, Ben Dijital Pazarlama Uzmanı & Eğitmen Ertuğrul MÜYESSEROĞLU,

1984 İstanbul/Üsküdar doğumluyum ve yaşamıma çok sevdiğim İstanbul’da devam ediyorum. Öğrenim hayatımda sırasıyla Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi, Süleyman Demirel Üniversitesi (Muhasebe), Anadolu Üniversitesi (İşletme) ve Marka İletişimi bölümlerini bitirmeyi başardım.

Hali hazırda Sosyal Medya Yöneticiliği bölümü öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam etmekteyim. Bundan sonraki yeni hedefim ise Yüksek Lisans yaparak öğrenim hayatıma kesintisiz bir şekilde devam etmek.

Meslek hayatım boyunca Siemens, Coretech Bilgi Teknolojisi Hizmetleri, Universal Sağlık Grubu, Ethica Sağlık Grubu, Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi gibi köklü kuruluşların yanında birçok işletme, dershane, kişi, dernek, vakıf ve siyasi parti için projeler yürüttüm.

Hali hazırda Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) üyesi olup Üsküdar Fikir Sanat Markezi ve Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı’nda Mentor olarak genç ve girişimci öğrencilere destek olmaktayım.

İş hayatıma kendi girişimim olan SocialCrex Dijital Pazarlama Ajansı bünyesinde Dijital Pazarlama, İnternet Reklamcılığı, Web Site Tasarımı ve Dijital Pazarlama Eğitimleri hizmeti vererek devam etmekteyim.

Dijital Pazarlama Uzmanı Ertuğrul Müyesseroğlu

Kişisel Gelişim

Müşterilerime daha kaliteli hizmet verebilmek için, Dijital Pazalama ve Eğitimcilik ile ilgili birçok kurum ve kuruluştan (Google Ads (AdWords), Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlaması, Metin Yazarlığı, WordPress, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Video Sunum Hazırlama, Kurumsal Raporlama, Medya Okur Yazarlığı, Etkili Sunum Yapma, Etkili Sunum Hazırlama, Diksiyon, Etkili Beden Dili, Sunuculuk ve Spikerlik  vb) MEB onaylı sertifikalı eğitimler aldım. Bu kapsamda gelişimime katkı sağlayacak eğitim ve seminerlere katılmaya devam ediyorum.

İletişim

Hakkımda daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıda paylaştığım iletişim bilgilerini kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.
Tercihen iletisim@ertugrulmuyesseroglu.com adresine e-posta gönderebilir ya da 0544 421 20 40 no’lu telefon ile beni arayabilirsiniz.

Özet
Photo ofErtuğrul Müyesseroğlu
Ad
Ertuğrul Müyesseroğlu
Website
Uzmanlık
Dijital Pazarlama Danışmanı

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
X