SEO

SEO Soru Cevap

Son Güncelleme Tarihi:

SEO yani arama motoru optimizasyonu ile ilgili sorularınızı buradan cevaplıyorum.

Nasıl Soru Sorabilirim?

SEO Soru-Cevap sayfamızın altında bulunan yorum kısmına sorunuzu yazıp akabinde gerekli alanları doldurarak sorunuzu iletmeniz yeterli. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili gelen sorularınıza en kısa sürede cevap veriyorum.

 

Dikkat!

Sorularınıza ait cevapların elinize ulaşması için e-posta adresinizi doğru yazmaya özen göstermelisiniz.

Yazı oluşturuldu 110

SEO Soru Cevap” üzerine 8 görüş

  1. Merhaba Çağrı bey,

   Düşük rekabetli kelimelerde SEO Çalışması hızlı sonuç verebilir. SEO çalışmalarında sıra ve süre garantisi vermek mümkün değildir fakat orta ve yüksek rekabetin bulunduğu anahtar kelimelerde 6-12 ay arasında sonuç almaya başlayacağınızı söyleyebilirim.

   Saygılarımla

  1. Merhaba Bulut Bey

   Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmalarını tabiki kendi başınıza da yapabilirsiniz. Fakat bu konuda yeterli birikime sahip olmanız biraz zaman alacaktır. Bu yüzden istediğiniz sonuca belirlediğiniz sürede ulaşamayabilirsiniz. SEO çalışmasını ticari bir faaliyet için yüretecekseniz size tavsiyem ya bir SEO uzmanından ya da SEO Eğitimi veren bir kurumundan ders almanız yönünde olacaktır. SEO eğitimine ayıracak vaktiniz yok ise bir SEO Uzmanı ile çalışmanız sizi çok daha hızlı sonuca götürebilir.

   Saygılarımla

 1. Merhaba

  Mobil sitemizdeki telefon ikonuna (href kodu ile tetikleniyor) tag manager ile event tanımladım. Fakat Google Analytics’e veriyi aktarmayı başaramadım bunu nasıl yapabilirim?

  Buradaki amacım mobil sitemizden gelen aramaları takip edebilmek..

  1. Merhaba Cem bey,

   Tag manager da doğru olarak eventi ekledikten sonra analyticste de aynı “category” ve “action” değerlerini kullanarak event tanımlamalısınız. Ancak önce eventinizin doğru tetiklendiğinden ve Analytics’e aktarıldığından emin olun. öncelikle Tag manager da preview & debug modunda bir test yapın. aşağıda eventin analyticse aktarıldığından emin olduktan sonra analyticse dönüp kontrol edin.

   Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
X