YouTube Ads Leaderboard 2019 Türkiye

YouTube Ads Leaderboard 2019 Türkiye Sonuçları Açıklandı

Son Güncelleme Tarihi 6 Mart 2020

Youtube’da yayınlanan video reklamlarının başarısını gösteren Youtube Reklamları Liderler Sıralaması (Youtube Ads Leaderboard) 2019 sonuçları açıklandı.

Bildiğiniz üzere Youtube reklamları Google Ads (AdWords) üzerinden verilen etkili bir internet reklamcılığı türü.. Bu reklam türü ile dünyanın en büyük video izleme sitesi olan Youtube‘da birçok hedefleme seçeneğini kullanarak potansiyel müşterilerinize yayınlayacağınız videolar aracılığı ile ulaşabilmektesiniz.

Youtube Reklamları Liderler Sıralaması Neden Önemli?

Özellikle dijital reklamcılık sektörüde faaliyet gösteren kişiler için bu ve buna benzer reklamcılık performası ile ilgili sonuçlar, yapılacak benzer reklamcılık çalışmaları içinde aynı zamanda bir referans ve ilham kaynağıdır diyebiliriz. Bu yüzden reklamcılık sektöründe çalışan profesyonellerin bu sonuçları sıkı sıkıya takip ediyor olması oldukça önemlidir.

YouTube Ads Leaderboard 2019 TOP 10

Youtube Reklamları Liderler Sıralaması (Youtube Ads Leaderboard) 2019’da en iyi performans gösteren 10 reklam videosunu aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Videoları aşağıda bu 10 video içerisinde ençok beğendiklerimden başlayarak sıraladığımı belirtmek isterim.

Sahibinden.com – Konu almak, satmak, kiralamaksa adres: #sahibindencom

Huawei Mobile Türkiye – Yeni Huawei P Smart 2019 Reklam Filmi

Turkish Airlines – A Ridley Scott Film: #THEJOURNEY – Turkish Airlines (Video Erişime Kapatılmış)

Ruffles Türkiye – Ruffles Sunar: Dalgana Bak! – Anıl Piyancı & Berk Coşkun

Durex Türkiye – Yeni Durex Maraton | Daha Uzun Performans

Arçelik – Aşkımızın Telvesi

Algida Türkiye – Algida’yla Yaz Başlasın

https://www.youtube.com/watch?v=tvOey0XAlF0

Garanti BBVA – Garanti BBVA Geleceğin Fırsatları Sizinle

Google Türkiye – Google ile Türkiye geleceğe hazırlanıyor | Google Türkiye

Bankalararası Kart Merkezi – Demet Evgar – Palavra

Teşekkürler

Arkadaşlar yazılarım hakkında olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum kısmına bırakacağınız mesajlarınızla bana ulaştırırsanız çok memnun olurum. Yapacağınız yorumlar ile daha kaliteli içerikler üretmeme katkı sağladığınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yazı oluşturuldu 134

YouTube Ads Leaderboard 2019 Türkiye Sonuçları Açıklandı” üzerine 5 görüş

  1. Firmaların marka konumu açısından ve reklamlari hazırlayan ajanslar için önemli referans kaynağı olmus. Emeğiniz için teşekkür ederim.

  2. Reklamda hikaye anlatıcılıgı ve arketip kullanımı üzerine tez yazarken youtube leadersboard 2018 2019 reklamlarını göstergebilimsel analiz etmeye calısıyorum ancak teknik olarak hic bir yerde bu secilen reklamlar verilen reklam mı trueview dan farkı ne cevap bulamamıstım ya da ben anlamadım teknik terimlerden dolayı … çünkü 2019 da trueview en iyi onu da secmisler demek ki aynı sey degil derken sizin üstteki yazıda google adwords den verilen reklamlar sözüyle yüzüm aydınlandı resmen …
    siyaset bilimcinin isi ne reklamcılıkta diye kafayı yiye yiye bir de -kendim sectiğim halde hikaye anlatıcısı oldugum icin =) – jungu anla reklam sektöründe birbirine benzeyen ama birbiri yerine kullanılan söylem söylev yorumbilim semiyotik göstergebilim hermeneutics discourse … oyy benim dertli basım anladım ki cok ceviri var az bilim var ve bilmeyenin ögrenmesi gerek ki cogu doktora tezinde de mevcut olan bu ülke de sosyal bilimlerde methodoloji dersi sıkıntısı var … ODTÜ mezunuyum biz görmedik abi böyle bisi …=) seklinde sac bas yola yola …
    Size nacizane soru youtube leadersboard ve reklamla ilgili sizin bildiğiniz ilk okul cocuguna anlatır gibi bir kaynak var ise duacınız olurum =)
    not yuzde sekseni delirmiş doktora verememe çalışmasında başarılı bir müzmin nine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
X